Cruise Job Fair - Toronto 2019Cruise Job Fair - Toronto 2019Cruise Job Fair - Toronto 2019

Вітання від Капітана

Капітан Юрай Борос,
Директор Tatra Marine Ltd.

Багато молодих людей мріють працювати в морі та особливо на круїзних кораблях, але мало хто може собі уявити, яка це важка та відповідальна робота, а не відпустка.

Якщо, під час інтерв'ю з представником певної круїзної компанії вас буде обрано, ви не можете обирати круїзне судно або висловлювати інші побажання стосовно роботи, але повинні строго відповідати вимогам круїзної компанії, яка найняла вас.

Нові члени екіпажу на круїзному судні повинні пройти певну підготовку після приїзду на
корабель, і мають дотримуватися дисципліни та прийняти різні обмеження (наприклад, не перебувати у пассажирьскій зоні, коли не на роботі). Ваші керівники будуть очікувати від вас старанної праці з постійною усмішкою на обличчі. З іншого боку, робота на круїзному судні надає молодим людям можливість заробити гарний прибуток і відвідати безліч красивих та екзотичних місць.

Якщо ви бажаєте пізнати море, його красу, кольори та аромат, та отримати роботу на круїзному судні, все, що потрібно зробити, це звернутися до найближчого крюінгового (найми) агента який проінформує вас про можливості, вимоги та ваші шанси на отримання роботи у круїзній галузі. Після телефонної розмови, якщо агент вважатиме ваші шанси дуже добрими, вас запросять на особисту попередню співбесіду до кадрового агентства. Якщо ви відповідаєте усім критеріям та добре володієте англійскою мовою, вам запропонують зареєструватися у агенстві, після чого вас буде запрошено на інтерв'ю з конкретним представником круїзної компанії.

В кінці всього процесу вас очикуватиме посадка на зазначений круїзний корабель. У вас буде гарна (але тяжка!) робота на круїзному лайнері. Звичайно, море не завжди тихе і красиве, воно також може бути небезпечним і важким на витримку. Ви матимете працювати, навіть коли ваш корабель буде мати кильове хитання і коливатись на хвилях океану, а також дбати про пасажирів яким буде зле і навіть прибирати після них.

Зацікавилися? Тоді не зволікайте та звертайтеся до найближчого крюінгового агента ї отримайте роботу вашої мрії!