Resume Writing ServiceResume Writing ServiceResume Writing Service

Powitanie kapitana

Kapt. Juraj Boroš,
Dyrektor Tatra Marine Ltd.

Wielu młodych ludzi marzy o pracy na morzu, zwłaszcza na statkach wycieczkowych, ale niewielu potrafi sobie wyobrazić czym naprawdę jest praca na morzu. W rzeczywistości kandydaci do zatrudnienia na statku wycieczkowym muszą zdać sobie sprawę z tego, że starają się o pracę, nie urlop.

Jeżeli zostaną zaakceptowani w trakcie rozmów kwalifikacyjnych z przedstawicielem linii wycieczkowej, nie mogą oni wybrać statku wycieczkowego lub też obszaru handlowego ale muszą ściśle przestrzegać wymagów linii wycieczkowej która ich zatrudniła.

Nowi członkowie załogi na statku wycieczkowym muszą przejść pewne stopnie treningu po wejściu na pokład i muszą przestrzegadć dyscypliny i wielu ograniczeń ( nie wchodzić do strefy pasażerów kiedy nie są na służbie). Ich przełożeni będą oczekiwać od nich ciężkiej pracy z uśmiechem na twarzy. Z drugiej strony, praca na statku wycieczkowym, daje młodym ludziom dobry dochód i szansę na zwiedzanie wielu pięknych i egzotycznych miejsc.

Jeżeli chcesz poznać morze, jego piękno, kolory i zapachy, oraz zdobyć pracę na wycieczkowym liniowcu, wszystko co musisz zrobić, to skontaktować się ze swoim najbliższym agentem rekrutacyjnym i on poinformuje cię o możliwościach, rekrutacji i szansy dostania pracy na statku. Po rozmowie telefonicznej, jeżeli agent uważa, że twoje szanse są naprawdę duże, zostaniesz zaproszony na  rozmowę wstępną w agencji rekrutacyjnej. Jeżeli spełnisz wszystkie kryteria i dobrze znasz język angielski, zostaniesz zarejestrowany i w przyszłości zaproszony na kolejne rozmowy z przedstawicielami linii wycieczkowych.

Na końcu całego procesu zostaniesz zaokrętowany  na wyznaczonym statku wycieczkowym. Będziesz wykonywał na morzu dobrą (ale trudną) pracę na pokładzie rejsowego wycieczkowca. Oczywiście, morze nie zawsze jest gładkie i piękne, może byd także niebezpieczne i mocne. Będziesz musiał radzić sobie z sunącym  po falach oceanu statkiem oraz z pasażerami, którzy będą cierpieć na chorobę morską oraz którymi będziesz musiał się zaopiekować ( albo po których będziesz musiał sprzątać).

Zainteresowany? Więc nie wahaj się i skontaktuj się ze swoim najbliższym agentem rekrutacyjnym żeby zdobyć wymarzoną pracę na statku.