Cruise Job Fair - Toronto 2019Cruise Job Fair - Toronto 2019Cruise Job Fair - Toronto 2019

Kapteiņa uzruna

Kapteinis Jurajs Borošs,
Tatra Marine Ltd. direktors

Daudz jaunu cilvēku sapņo par darbu uz ūdens, it īpaši, uz kruīza kuģiem, bet tikai daži var iedomāties, kādi patiesībā ir šie kruīza darbi. Realitāte ir tāda, ka kruīza kuģu darbinieku kandidātiem ir jāapzinās, ka viņi piesakās uz nopietnu strādāšanu nevis uz brīvdienām.

Ja kandidāti ir apstiprināti intervijai ar pārstāvi no noteiktas kruīza līnijas, viņi nevar izvēlēties kruīza kuģi un ir stingri jāievēro attiecīgā kruīza kuģa līnijas prasības.

Pēc pievienošanās komandai uz kruīza kuģa jaunajam apkalpes loceklim jāiziet dažas treniņa programmas, viņam jāpieņem uz kuģa noteiktā disciplīna un dažādi ierobežojumi (piemēram, neuzturēties pasažieru zonās, ja tas neietilps darbinieka pienākumos). Priekšniecība sagaida no kandidātiem smagu strādāšanu ar neizzūdošu smaidu sejā. No otras puses, kruīza kuģis dod iespēju jauniem cilvēkiem iegūt labus ienākumus un iespēju apmeklēt dažādas skaistas un eksotikas zemes.

Ja Tu vēlies iepazīt jūru, tās skaistumu, krāsas un aromātus, un iegūt darbu uz kruīza lainera, viss, kas tev jāizdara ir jāsazinās ar tuvāko kuģa apkalpes (darbā pieņemšanas aģentūras) aģentu un viņi informēs tevi par iespējām, prasībām un tavām darba iegūšanas iespējām. Pēc telefona zvana, ja aģents nolemj, ka tavas izredzes ir tiešām labas, viņi uzaicinās tevi uz personīgu pārintervēšanu darbā pieņemšanas aģentūrā. Ja tu atbilsti visiem kritērijiem un labi runā angļu valodā, tu būsi uzlūgts uz reģistrāciju un vēlāk tevi uzaicinās uz specifisku interviju ar kruīza līnijas pārstāvi.

Visu procesu beigās ir tava uzvešana uz izraudzītā kruīza kuģa. Uz kuģa Tu strādāsi labu, bet grūtu, darbu. Protams, jūra ne vienmēr ir mierīga un skaista, tā var būt arī bīstama un mežonīga. Tev būs jātiek galā kuģi, kad tas šūposies augšup un lejup okeāna viļņos, un pasažieriem, kuriem ir jūras slimība un par kuriem tev būs jārūpējas (piemēram, pēc viņiem jāuztīra).

Esi ieinteresēts? Tad nevilcinies un kontaktējies ar savu tuvāko jūras apkalpes aģentu, lai tu iegūtu savu sapņu kruīza darbu!