Cruise Job Fair - Toronto 2019Cruise Job Fair - Toronto 2019Cruise Job Fair - Toronto 2019

Kapitonas sveikina atvykusius

Straipsnį parašė kapitonas Juraj Boroš,
Tatra Marine Ltd. kompanijos direktorius

Daugelis jaunų žmonių svajoja apie darbą jūroje. Dauguma iš jų nori dirbti kruiziniuose laivuose. Tačiau tik nedaugelis gali įsivaizduoti, koks sunkus darbas jų laukia. Tie, kurie nori dirbti kruiziniuose laivuose, turi suprasti, kad jie pretenduoja ne į atostogas, o į sunkų darbą.

Jei pokalbyje (interviu) su tam tikros kruizinės kompanijos atstovu kandidatai patvirtinti darbui, jie nebegali pasirinkti kruizinio laivo ar kompanijos. Kandidatai turi griežtai laikytis tos kompanijos reikalavimų.

Laivuose nauji ekipažo nariai turi atlikti saugos apmokymus ir susipažinti su disciplinos taisyklėmis (pvz.: nesilankyti keleivių zonose kai nedirbama). Vadovai is darbuotojų tikėsis sunkaus darbo ir neišblėstančios šypsenos. Tačiau is kitos pusės,darbas kruiziniuose laivuose suteikia galimybę jauniems žmonėms neblogai užsidirbti bei pamatyti nuostabias ir egzotines pasaulio šalis.

Jeigu norite dirbti jūroje, pažinti jos grožį, spalvas ir aromatus - ieškokite darbo kruiziniuose laivuose. Pasidomėkite, kuri kruizinių laivų įdarbinimo agentūra yra arčiausiai jūsų. Tokios agentūros informuos apie darbo galimybes bei reikalavimus, patars ar turite šansą gauti darbą kruiziniame laive.

Paskambinkite ir pasikalbėkite su agentu. Jei agentas nuspręs, kad esate tinkamas, jis pasikvies jus asmeniniam pokalbiui. Jei gerai kalbate angliškai ir atitiksite kitus reikalavimus galėsite užsiregistruoti. Vėliau būsite pakviestas į pokalbius su kruizinių kompanijų atstovais.

Po viso įdarbinimo proceso, jei būsite atrinktas darbui kruiziniuose laivuose, kruizinė kompanija pradės ruošti jūsų išvykimą ir įlaipinimą į laivą. Dirbsite gerą (bet sunkų!) darbą kruiziniame laive. Atminkite, jūra būna nevisada rami. Daugeliu atveju ji gana pavojinga. Turėsite priprasti prie banguojančios jūros ir supamo laivo. Jei dirbsite keleivių zonoje, turėsite ne tik padėti sergantiems jūros liga, bet ir išvalyti po jų.

Susidomėjote? Nedelskite susisiekti su arčiausiai esančia kruizinių laivų įdarbinimo agentūra. Galbūt tai jūsų šansas gauti svajonių darbą jūroje!